Alçıpan Asma Tavan Modelleri

2000 yıllarla birlikte ev dekorasyonu anlayışımıza farklılık  katan Alçıpan Asma Tavan Modelleri ile evlerimiz artık daha şık ve estetik bir görünüme sahip…

Alçıpan Asma Tavan Modelleri ve Çeşitleri

Alçıpan asma tavan uygulaması ilk olarak evlerimizde salonlarda uygulanmaya başladı. Sonrasında misafir odaları, çocuk odaları ve mutfaklarımıza kadar bir çok alanda kullanılmaya başlandı. Evlerin yanı sıra ofis alçıpan asma tavan modelleri ile çalışma hayatımız da kullanmış olduğumuz yerlere kadar bir çok alanda kullanılmaya başlandı.

Şık ve gösterişli alçıpan asma tavan modelleri 2016 yılında yeni uygulamaları çok beğenilmektedir. Ezber bozan alışıla gelmiş klasik alçıpan anlayışından uzak farklı tasarımlar ortaya çıkmıştır.

Ev hanımlarının olmazsa olmazları arasında yer alan alçıpan asma tavanlar çok tercih edildiği için yeni yapılan tüm evlerde farklı tasarımları ile ortaya çıkmaktadır. Eskiden yapılmış olan evlerde de uygulama kolaylığı ile şık ve estetik görünümler ortaya çıkmaktadır.

Asma tavan uygulaması evlerde sadece görünüm olarak değil aynı zamanda aydınlatma kültürüne farklı bir bakış açısı getirmiştir. Modern aydınlatma sistemleri ile süslenmekte olan bu evler göz kamaştırmaktadır.

Alçıpan asma tavan fiyatları uygulama yapılacak olan evin yada odanın metre karesine göre değişmektedir. Fiyatı etkilen diğer unsurlardan uygulama işçiliği çok zaman alan uygulamalar diğer uygulamalara göre fiyatı daha fazladır. Uygulama yapılacak olan odanın yada evin eşyasız olması halinde uygulama fiyatları, eşyalı olan evlere göre daha uygundur.

Alçıpan uygulaması yapılmış olan ve en çok beğenilen modellerinden oluşan bir foto galeri oluşturdum. Sizlerde en beğendiğiniz modelli tercih edebilir ve evlerinize estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Modern Yatak Odası Alçıpan Tavan Modelleri

Modern Yatak Odası Alçıpan Tavan Modelleri

Yuvarlak yatak modelleri ile birlikte kullanılmış olan alçıpan tavan modelleri ile şık ve estetik görünüme sahip modern yatak odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Farklı ışıklandırma sistemleri yatak odası tasarımına ayrı bir hava katmıştır.

Yatak Odası Alçıpan Tavan Modelleri

Yatak Odası Alçıpan Tavan Modelleri

Alçıpan tavan modelleri yatak odaların da da günümüzde tercih edilmeye başlanmıştır. Lüks ve modern yatak odası tasarımlarından hoşlanan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Alçıpan Tavan Modelleri

Alçıpan Tavan Modelleri

Salon Alçıpan Tavan Modelleri

Salon Alçıpan Tavan Modelleri

Salon Alçıpan Tavan Modelleri

Salon Alçıpan Tavan Modelleri

Salon ve oturma odalarında tercih edilmekte olan asma tavan modelleri ışıklandırma sistemleri kullanılarak modern tasarım salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Mutfak Alçıpan Tavan Modelleri

Mutfak Alçıpan Tavan Modelleri

Mutfaklar da son zamanlarda şık ve estetik bir tasarım elde etmek isteyen bayanların çok tercih etmiş olduğu tasarımlar arasında modern mutfak alçıpan tavan modelleri ile şık ve estetik görünüme sahip bir mutfak dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Şık Alçıpan Tavan Modelleri

Şık Alçıpan Tavan Modelleri

Büyük salon dekorasyonların da şık ve modern bir görünüm sunmakta olan alçıpan asma tavan modelleri ile şık bir salon tasarımı oluşturabilirsiniz.

Alçıpan Tavan Modelleri

Alçıpan Tavan Modelleri

Lüks salon tasarımı oluşturmayı isteyen kişiler yukarıdaki gibi modern bir salon takımı oluşturabilirsiniz. Misafirleriniz ile  şık ve estetik bir salonda vakit geçirmenin keyfini çıkarın.

Alçıpan Tavan Modelleri

Alçıpan Tavan Modelleri

Farklı ışıklandırma sistemleri ve desenler ile şık ve modern bir salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Küçük ve büyük her salonda  uygulanabilir bir tasarımdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git