Açık Sütlü Kahve Rengi Duvar Boyası

Açık Sütlü Kahve Rengi duvar boyası ile farklı ve sıra dışı ev tasarım ve dekorasyonları, bu renk ile boyanmış oda görselleri ve renk hakkında merak ettikleriniz….

Açık Sütlü Kahve Rengi Boya

Ev tasarım ve dekorasyonlarında sıra dışı ve farklı bir görünüm elde etmek için son yıllarda genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu renkler arasında yer almaktadır. Özellikle 18 ile 35 yaş arası genç bayanların favori renkleri arasında yer almaktadır. Farklı ve modası geçmeyecek olan renkler arasında yer almaktadır.  Kahve tonları açık renkleri evlerde son yıllarda gerek duvar boyası gerekse bir çok ev dekorasyon üründe çok tercih edilmekte ve yıllar geçse de modası geçmeyecek olan renk ve tonlar arasında yer almaktadır.

Ev tasarım ve dekorasyonlarında bu rengi tercih edecek olanlara bir kaç önerimiz olacaktır. Koyu tonları büyük ve geniş ev ve odalarda yer vermelisiniz. Küçük olan ev ve odalarda yer verirseniz basık bir görünüm ortaya çıkabilir. Büyük ve yeteri kadar güneş ışığı alan evlerde estetik bir görünüm vermektedir.

Ev tasarım ve dekorasyonlarında açık ve koyu tonları da aynı ev ve oda da tercih edilebilir. Kombin olarak açık ve koyu tonları kullanılabilir. Dar olan duvarlarda koyu tonlar, geniş ve büyük olan duvarlarda açık tonları tercih ederek şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi sonuna kadar takip ederek bu renk hakkında görsel olarak da fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git