Açık Somon Rengi Duvar Boyası

Somon Rengi Duvar Boyası ile hoş ve estetik tasarımlar otaya çıkarabilirsiniz. Evler de salonlar ve oturma odası tasarımları fotoları ve renk hakkında….

Somon Rengi Duvar Boyası 

Ev ve ofis tasarımlarında tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Açık ve koyu tonları bulunmakta olup isteğe bağlı olarak tercih yapabilirsiniz. Açık tonları daha çok bayanlar tarafından tercih edilmekte olup, koyu tonları daha çok geniş ve büyük mekanlarda yada salonlar da çok hoş ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

Somon rengi ile kombin renkler arasında beyaz renk ilk sıra da yer almaktadır. Beyaz bu renk ile uyumu çok güzeldir. Duvar rengi olarak bu rengi tercih ettiyseniz koltuk takımları yada salon takımları beyaz olması halinde ortaya çok hoş ve estetik bir görünüm çıkacaktır. Komşularınız ve aile bireyleriniz dahil herkes çok beğenecektir.

Açık somon rengi bebek odası rengi olarak da tercih edebilirsiniz. Genç kız bebek odası yada genç odası rengi olarak bu rengi tercih ederek çok hoş ve estetik bir görünüm sunacaktır. Bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek renk hakkında görsel olarak fikir sahibi olacaktır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git