Açık Şampanya Rengi Duvar Boyası

Açık şampanya rengi duvar boyası ile modern ve şık görünümlü salon, yatak odası, misafir odası ve genç odası tasarımları, boya görselleri….

Şampanya Rengi Boya 

Açık renkler ev tasarım ve dekorasyonlarında genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu renkler arasında ilk sırada gelmekte olup, salon, misafir odası, genç odası ve yatak odalarında bu renk çok tercih edilmektedir. Açık renkler evler küçük yada büyük olsun ferah ve geniş görünüm vermektedir. Açık renkler aynı zamanda evlerde kullanılmakta olan diğer ev eşyaları koltuk takımları, salon ve yatak odası takımları ile uyumlu renkler ve tonlar arasında yer almaktadır.

Evlerde modası geçmeyen ve yıllar boyunca hiç bıkmadan kullanabileceğiniz renkler arasında açık şampanya rengini tercih ederek şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu renk hem sizin hemde arkadaşlarınızın çok hoşuna gidecektir. 17 ile 30 yaş arası genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu renkler arasında ilk sırada gelmektedir.

Açık renkler küçük ve dar evlere geniş ve ferah bir görünüm vermektedir. Sizinde eviniz küçük, dar ve basık bir görünümü varsa sizde evinizde bu renge yer vererek ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu renk duvarlarda nasıl göründüğü hakkında size daha iyi yardımcı olmak için bu renk ile boyanmış evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık.Sizde bu galeriyi sonuna kadar inceleyerek bu renk hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git