Açık Pudra Rengi Duvar Boyası

Pudra rengi boya, açık pudra rengi tonları ile modern ve estetik görünümlü ev tasarımları ve dekorasyonları, bu renk ile boyanmış evler…

Açık Pudra Rengi Boya

Ev tasarım ve dekorasyonlarında yıllarca modası geçmeyecek olan renkler arasındadır. Genç bayanların çok sevdiği renkler arasında ilk sırada yer almakta olup açık renkleri çok tercih edilmektedir. Ev dekorasyonlarında her odada bu rengi tercih edebilirsiniz. Özellikle genç kız odası, bebek odası ve yatak odası duvar rengi olarak çok kullanıldığını görmekteyiz.

Koyu tonları ve açık tonları bulunmakta olup, açık tonları 18 ile 35 yaş arası genç bayanların tercihleri arasında bulunmaktadır. Açık pudra rengi ile kombin renkler arasında beyaz renk ilk sırada yer almakta olup, krem renkte tercih edenler bulunmaktadır.

Pudra rengi koltuk takımları ve yatak odası yada genç odası takımları olan evlerde duvar rengi olarak beyaz renk tercih etmenizi öneririz. Duvar rengi pudra ise beyaz renk yada krem renk ev dekorasyon ürünlerine öncelik verilmesini öneririz.

Bu renk hakkında ayrıntılı olarak görsel olarak da fikir sahibi olmanız için size bir foto galerisi hazırladık, sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Evlerinde bu rengi kullanan diğer okurlarımız bu renk hakkında bilgi fikir ve görüş önerilerini bizler ve diğer okurlarımızla sitemizin yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git