Açık Mürdüm Rengi Duvar Boyası

Açık Mürdüm Rengi Duvar Boyası ile farklı ve sıra dışı ev ve mekan tasarımları, bu renk ile boyanmış yerlerden oluşan foto galerisi ve renk hakkında..

Açık Mürdüm Rengi Boya

Ev tasarımları yanı sıra ofis ve mekan tasarımlarında son yıllarda farklı ve şık bir tasarım arayanların tercihleri arasında açık renkler içinden mürdüm rengi ön plana çıktığını görmekteyiz. Evlerde her oda da gönül rahatlığı ile açık tonlarını tercih edebilirsiniz.

Ev ve mekanlarda yeteri kadar güneş ışığı alıyorsa bu renk çok hoş ve estetik bir görünüm katacaktır. Fakat mekanlar güneş ve aydınlık konusunda başarısız ise bu renk karanlık ve basık bir görünüm verecektir. Açık tonları tercih etmenizi öneririz.

Mürdüm rengi ile kombin renkler arasında beyaz ve krem renkler ilk sırada yer almaktadır. Duvar rengi olarak mürdüm rengi tercih edilen evlerde mobilya ve diğer aksesuarlar beyaz renk olursa çok hoş ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

Açık tonları aynı zamanda genç kız odası yada bebek odası rengi olarak da kullanıldığını görmekteyiz. Koyu mürdüm rengi daha çok dekoratif renk olarak kullanılmaktadır. Evlerde ise yatak odası tasarımlarında daha çok tercih edilmektedir.

Bu renk ile boyanmış olan evlerden ve ofislerden oluşan bir foto galerisi hazırladık.Sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz. Evlerinde bu rengi kullananlar sitemizin yorumlar kısmından bu renk hakkında görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git