Açık Lila Rengi Duvar Boyası

Açık lila rengi ile çok hoş ve modern görünümlü salonlar, yatak odası ve misafir odası görünümleri, modası geçmeyen renkler….

Açık Lila Rengi Boya

Ev tasarım ve dekorasyonlarında açık renkler genç bayanların gözde renkleri arasında yer almaktadır. 18 ile 35 yaş arası genç bayanlar ev tasarım ve dekorasyonlarında iç cephe boya renkleri arasında en çok tercih etmiş olduğu renkler arasında açık lila rengi gelmektedir.

Açık lila rengi genç kız odası ve yatak odası tasarımlarında çok tercih edilmektedir. Canlı ve enerjik renkler arasında yer almaktadır. Bu rengi koyu tonları yerine açık tonları daha çok tercih edilmektedir. Açık lila rengi mobilya yada duvar boyası ile kombin renkler arasında beyaz renk ilk sırada gelmektedir. Lila rengi ile beyaz renk bir arada kullanıldığında çok hoş ve estetik bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Lila rengi duvar rengi olan yatak odalarında beyaz renk yatak odası takımları tercih etmenizi öneririz. Bu renk hakkında görsel olarak da bilgi sahibi olmanız için bu renk kullanılmış odalardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Ev, ofis ve iş yerlerinde bu rengi kullanan okurlarımız bu renk hakkında bilgi fikir, görüş ve önerilerini sitemizin yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git