Açık Kil Rengi Duvar Boyası

  Açık Kil Rengi Duvar Boyası ile şık ve modern tasarım ev ve ofis dekorasyonları…..

Ev tasarımlarında son zamanların moda renkleri arasında yer almakta olup, farklı ve değişik tasarımlardan hoşlanan kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Ev tasarımları yanı sıra mimarlar tarafından da çok tercih edilmekte olup sıra dışı ve farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Kil rengi duvar boyası isterseniz açık tonları isterseniz de koyu tonlarını evlerde duvar boyası olarak tercih edebilirsiniz.

Evlerde salon ve oturma odası olmak üzere bir çok odada bu rengi tercih edebilirsiniz. Ev tasarımlarında yeteri kadar güneş ışığı almayan ortamlarda açık tonları tercih etmelisiniz. Koyu tonlar böyle mekanlarda tercih ederseniz ortaya karanlık ve basık bir görünüm çıkacaktır.

Kil rengi dekorasyon genç ve farklı tasarımlardan hoşlanan bayanların son yıllarda çok tercih etmiş oldukları dekorasyon ve tasarım modelleri arasında yer almaktadır.

Bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi sonuna kadar inceleyerek bu renk hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Kil Rengi Foto Galerisi 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git