Açık Gri Rengi Duvar Boyası

Gri rengi duvar boyaları, açık gri rengi tonları ile şık ve modern görünümlü evlere sahip olabilirsiniz. Açık gri rengi ile boyalı evler ve mekanlar…

Açık Gri Duvar Rengi 

Ev tasarım ve dekorasyonlarında sıra dışı tasarımlara sahip olmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Gri renk boyalar genelde büyük ve geniş alanlarda tercih edilmektedir. Açık gri tonlar ise modası geçmeyen renkler arasında aynı zamanda genç bayanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Gri tonlar genelde büyük salon ve odalarda daha çok tercih edilmektedir. Dar ve küçük olan evlerde bu rengi tercih edilmemektedir. Ortama basık ve dar bir görünüm verir. İki renk olarak da tercih edilmekte olup, beyaz yada krem rengi ile iki renk olarak uygulamalar yapılmaktadır. Evlerin dar ve küçük olan duvarlarında açık gri rengi duvar boyası kullanılırken, geniş ve büyük olan duvarlarda beyaz yada krem rengi tercih edilmektedir.

Gri rengi ile kombin renkler arasında beyaz ilk sırada gelmektedir. Duvar rengi olarak açık gri tercih edilen evlerde koltuk takımı, salon takımı olarak beyaz renk tercih etmelisiniz. Halı olarak da açık renk halılar ile uyum sağlayacaktır.

Bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Renk ile ilgili olarak soru görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla sitemizin yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git